تبلیغات
کوئیپر - F.R.I.E.N.D.S

کوئیپر

F.R.I.E.N.D.S

فرندز. داستان فوق العاده ی دوستی، عشق و زندگی. احتمالا هزاران نفر در سراسر جهان تا حالا راجع به فرندز نوشته ان. بعدا هم خواهند نوشت. راس، چندلر، جویی، مانیکا، فیبی و ریچل. 6 دوستی که دیدن داستان زندگی شون، زندگی آدم رو خوشحال تر میکنه. با فرندز میخندید و اشک میریزید و زندگی میکنید . دوست شما میشند و لذت میبرید از اینکه وقت بگذرونید باهاشون.
اولین بار که با فرندز آشنا شدم، توی خوابگاه دانشگاه بود. دوستی داشتم که فرندز میدید. دراز میکشید کف اتاق و روی لپتاپ با سریالی قه قهه میزد که از دور فقط یک شوی قدیمی معمولی بود. بعدها اما گرفتم سریال رو ازش. و گفتم بعد دانشگاه میبینم.
سریالی که بعد دانشگاه، توی همه ی اون ماه های پراسترس و اذیت کننده ی قبل سربازی، کمکم کرد بخندم. بهم کمک میکرد روی خوب زندگی یادم نره. فرندزی که فصل های آخرش رو روی گوشی ریختم و با خودم به سربازی بردم. که شب های خدمت، توی خوابگاه، گوشه ی اتاق، هندزفری به گوش قه قهه بزنم و از ته دل بخندم. و حالا... که برای بار دوم، یک دور کامل تمومش رو دوباره دیدم. امروز، بعد دیدن آخرین قسمت، احساس کردم فرندز چیزی بیشتر از فقط یک سریاله برای من. مثل یک دوست خوب. که همیشه حس خوب میده بهت. وقتی خوشحالی، و وقتی ناراحت. که خوشحالی از وجود داشتنش. که هنوز تموم نشده، دلتنگ میشی و برنامه میریزی که کی دوباره ببینمش؟ 
و چه حس مشترکی باید باشه همه ی اینها. با همه ی کسانی که تو همه جای دنیا، توی کشورهای مختلف، با فرندز خندیدند و زندگی کردند و گذاشتند فرندز یک قسمت خوب و یک تجربه و خاطره ی شاد از زندگیشون باشه. 
هوم! :)


+ Friends (دوستان) . مجموعه تلویزیونی محصول آمریکا 1994 تا 2004


[ سه شنبه 5 بهمن 1395 ] [ 14:20 ] [ کوئیپر ] [ نظرات() ]