تبلیغات
کوئیپر - دیکتاتور هم شاخ و دم نداره که!

کوئیپر

دیکتاتور هم شاخ و دم نداره که!

نصف آدمایی که من میشناسم استعداد خوبی برای یک دیکتاتور واقعی شدن دارن . تمایل بیش از حد به کنترل دیگران،تصمیم گرفتن به جای دیگران، سوء استفاده از کوچکترین پست ها ، مسئولیت ها و امکاناتی که دارن برای ریاست کردن به زیر دستها ، و بدتر از همه توجیه کردن همه رفتاراشون! بهشون که نگاه میکنید،باهاشون که صحبت میکنید شب و روز دارن به دیکتاتور های تاریخ فحش میدن،اما من شک دارم اگه قدرت دستشون بیفته، رفتارشون تفاوت زیادی با بقیه دیکتاتور ها داشته باشه!
+ واقعا بعضیا حتی یه ذره هم فکر نمیکنن که اگه بقیه در مورد یه مسئله ای مثل اونا فکر نمیکنن،لزوما دلیل این نیست که پس حتما اشتباه میکنن!
+ و یا حتی بدتر اینکه : پس اگه اشتباه میکنن ، من باید تغییرشون بدم! :o

+ Inception رو همین الان برای بار سوم دیدم! کمتر فیلمی دیدم که اینقدر از همه لحاظ قابل تحسین باشه!
+ فکر میکنم اگر تهران هستید بهتره سری به تئاتر «درست کارترین قاتل دنیا» بزنید ! صحنه ی نمایش کلا تو تاریکی میگذره و نور پردازی خاص و استفاده ی خلاقانه از سایه ها خیلی جذاب کرده بود کارشون رو ! کلا خیلی ساده،خلاقانه و زیبا بود! - یه تجربه ی خیلی خوب!
+ چه هنری شد این پست! دی: آلبوم «سمفونی رومی» اثر متفاوت حافظ ناظری رو هم گوش بدید . من خیلی حس خوبی گرفتم باهاش! :)

+ "قبل از مسابقه و در رختکن ایکر کاسیاس به من اعتماد به نفس زیادی داد و گفت که نقش کلیدی را در این مسابقه خواهم داشت. من بعد از گلزنی در آغوش او رفتم و باید بگویم که اشک هایم در آن لحظه کاملا ناخود آگاه جاری شد. ایکر از هر نظر برای همه یک الگو است و بی شک یکی از برترین نام ها در تاریخ باشگاه رئال مادرید است." / مارسلو - زننده گل سوم رئال تو فینال 2014 لیسبون! :)

+ امروز امتحان کنکور ارشد رو هم دادم! البته نخونده بودم و قبولیش هم برام اهمیتی نداشت اصلا! فقط برای ثبت در تاریخ مینویسم 93.3.23
+ جام جهانی فوتبال 2014 برزیل هم شروع شد ! وسط امتحانا ! اووه! چه میکنه فوتبال ! :)))


[ یکشنبه 11 خرداد 1393 ] [ 13:30 ] [ کوئیپر ] [ نظرات() ]

نمایش نظرات 1 تا 30